“Her tasarımın bir hikayesi vardır, önemli olan ise size hissettirdikleridir.”

Modern Mobilya teknoloji ile elde edilen bir ürün olmasının yanı sıra duyguların harmanlanmasını ifade etmektedir. Elemeği göz nuru işlenir tüm detaylar tasarımdan üretime gelindiğinde hislerin kaybolmaması gerekir. Önemli olan çok fazla üretmek değildir, üretilen adetlerin bir tanesi ile bin tanesi arasında kalitede hiç bir farklılık olmamasıdır. Bizler üretim tesisimizi bu standartlarda inşa ettik.

Yılda 500.000 m2 üzeri modüler ve ahşap mobilya üretim kapasitesine sahip 25.000 m2 entegre üretim tesisimiz ve yarım asırlık sektör tecrübemiz ile geleceği inşa ediyoruz.

Sizlerin ne istediğini biliyor ve bunun için yenilenerek üretmeye devam ediyoruz.

Tasarlamak, çizmek, boyamak ve bir çok işlem bizler için sevmenin yansımasıdır. Ürettiğimiz her ürün süreçlerinde işimizi ne kadar sevdiğimizi ifade ettiğimizi görebilirsiniz.

Sahip olduğumuz endüstriyel üretime entegre ürün tasarım merkezimiz, yılın 365 günü yaptığı başarılı arge çalışmalarında ahşap detaylar ile modüler üretim teknolojisinin birleşimi felsefemizin temeli oluşturmaktadırlar.

Ürünlerimizin uzun yıllar sizlere hizmet etmesi sağlamlığa verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Ürün içi kullanım alanları, tasarım ve fonksiyonellik ile birleştiği zaman onlarla yaşamanın tarifsiz mutluğunu görmekteyiz.

Sağlamlık ve fonksiyonellik bizlerin önceliği, sizlerin ise yaşam tarzını oluşturmaktadır.

Ürettiğimiz ürünlerde bizler için önemli olan hissedilebilir kalitedir, bu hissin müşteriye yansıması bizleri tercih sebebi kılar ve kalitemiz tescillenmiş olur. Kaliteyi söylemenin yanında, tescillendirmenin önemini biliyoruz.

Üretim kapasitemizin %70’ini 60 ülkeye ihraç ediyoruz.

Bizler için önemli olan yalnızca kendi ülkemizde tercih sebebi olmak değil, tüm dünya insanlarının sevgisini kazanabilmektir. Bu sevgiyi bizlere yaşattığı için tüm dünya insanlarına teşekkür ederiz.

2023 KATALOG

İdol Mobilya 2022 Kataloğu  incelemek için
tıklayınız.

İhracat

Uluslararsı çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için
Yurt İçi İrtibat Numarası
Yurt Dışı İrtibat Numarası

Kurumsal Çözümler

Proje çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
tıklayınız.